Tüm Türkiye bu sahneye ağladı! ‘Bir kerecik bana çiçeğimi göster’

Başrollerinde Kaan Urgancıoğlu ve Pınar Deniz’in paylaştığı, kadrosunda Uğur Polat, Cezmi Baskın, Zeyno Eracar, Uğur Aslan, Arda Anarat, Pınar Çağlar Gençtürk, Nilgün Türksever, Onur Özaydın, Beren Nur Karadiş, Zeynep Atılgan ve Merve Ateş gibi isimlerin yer aldığı Yargı 87’nci bölümüyle ekrana geldi. Diziden öne çıkanlar şu şekilde:

LAÇİN NİKAHI TERK ETTİ

Yekta ve Laçin nikah için masaya oturmuşlardı. Memurun sorusuna Laçin, Yekta’nın gözlerine bakarak “Senin gibi birisiyle asla evlenmeyeceğim. Hayatın boyunca beni ezdin, beni kullandın. Tek istediğin sana köle olan Laçin’in hizmeti. Seni ve oyunlarını anlayacak kadar çok yaşadım ben Yekta. Ne seni ne de sana ait olan hiçbir şeyi istemiyorum o yüzden hayır.” dedi.

EREN’İN SÖZLERİ YÜREK YAKTI

Eren ve Efe elindeki cinayet dosyayı için deniz kıyısına gelmişlerdi. Ekiplerde denizde bir başka kişinin bedenine ulaştılar . Eren bulunan kişinin cinsiyetini vesaire sorarken örtüyle kapanan yüzünü açınca dehşete kapıldı. Tuğçe’nin ağır yarali haliyle yüzleşen Eren ve Efe yardım çığlıklarıyla ambulansa taşıdı. Eren, “Parçalamışlar kızımı, parçalamışlar Ilgaz” sözleri yürek yaktı.

EFE ACISIYLA KENDİNDEN GEÇTİ

Efe ile Parla gözyaşları içinde acısını paylaşıyorlardı. Efe, “Şu anda dünyayı yakmak istiyorum. Tuğçe’nin sağlam bir yeri kalmış mı? Ben beni seven tek bir insanı, sevdiğim kadını koruyamadım.” sözleriyle duvarı yumruklayarak kendinden geçti.

EREN, KUBİLAY’A YUMRUK ATTI

Eren emniyete gelerek Tuğçe’nin arabasının görüntülerini izlemek izledi. Kubilay yanına gelerek Eren’in görüntüleri izlemesinin yasak olduğunu söyledi. Kubilay’ın sözleri sonras Eren çok sinirlenerek Kubilay’a saldırdı. Eren yumruk attıktan sonra araya Ilgaz girerek acısını paylaştı.

‘SAKIN DOSYAYI TALEP ETME’

Eren için kızının suçluları bulunana kadar görevden uzaklaştırma talep eden İclal’le Olgaz karşılaştı. Ilgaz, “İclal sakın dosyayı talep etme.” dedi. İclal, “Kim bakacak, senin yakın arkadaşının kızı. Efe savcının sevgilisi.” cevabını verdi. Ilgaz’ın, “Eren’i en iyi senin anlaman gerekmez mi?” sorusuna İclal bu yüzden onu korumak istediğini söyledi.

EREN’İN GÖZYAŞLARI SEL OLDU

Eren kızının erkek arkadaşı Efe’den sağlık durumunu öğrendi. Eren gözyaşları içinde hastane çalışanına “Bir kerecik bana çiçeğimi göster. Bir kere bana kızı göster.” dedi.

HASTANE ÇALIŞANI DA OLAYIN İÇİNDEYMİŞ

Eren’in görüşmek izin istedeği hastane çalışanı arabaya gelerek arkadaşlarıyla buluştu. Arkadaşlarının meraklı sorularına “Kız ölmemiş” yanıtını verdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x