Köfteci Yusuf’tan Aldığı Yemeğin İçinden Çıktı: Soruşturma Başlatıldı

Türkiye’nin en büyük gıda zincirleri arasında yer alan Köfteci Yusuf, son yıllarda yaşadığı yükselişle Türkiye’nin en büyük kuruluşları arasında yer alıyor.

Başlangıçta kendine has tarifle hazırlanan köfte ve sosları ile piyasaya çıkan ve birkaç şubeden ibaret olan firma, zamanla etki alanını büyütmüş ve çok sayıda AVM’de dev restoranlara sahip olmuştu.

Bugünlerde menüsünü de oldukça zenginleştiren ve her türlü et ve tavuk ürünlerinden, köfte ve hamburgere kadar satış yapan Köfteci Yusuf, son günlerde yeni bir atılıma girişmişti. Dondurulmuş ve paketlenmiş ürünleri hem mağazalarından hem de internet üzerinden satan Köfteci Yusuf hakkında gündemi sarsan bir şikayet olayı yaşandı.

KAVURMA PAKETİNİN İÇİNDEN ÇIKANLAR MİDE BULANDIRDI

Köfteci Yusuf’tan alışveriş yapan bir kullanıcı, satın aldığı kavurma paketinin içinden böcek ve sineğe benzeyen bir maddenin çıktığını belirterek sosyal medyada paylaşımda bulundu.

Kısa süre içerisinde on binlerce etkileşim alan paylaşımın ardından kullanıcılar Köfteci Yusuf’a tepki gösterdi. Paylaşımların artması ve CİMER’e bildirilmesinin ardından konuya ilişkin inceleme başlatıldığı öğrenildi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x